| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 1.71 GHz to 2.17 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 1.5 dB |
| Filter Type | Low Pass |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07488
Ext.Price$0.07488
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07488 | $0.07488 |
| 10 | $0.06649 | $0.66490 |
| 50 | $0.05904 | $2.95200 |
| 100 | $0.05188 | $5.18800 |
| 500 | $0.04559 | $22.79500 |
| 1000 | $0.04206 | $42.06000 |
| 3000 | $0.03881 | $116.43000 |
